Ohlasy z výcviku a seminárov

Ďakujeme Vám všetkým, ktorý Ste sa s nami podelili o Vaše zážitky a skúsenosti z našich seminárov.

 

Ohlas na vycvik:

 Ocenujem profesionalitu oboch lektorov - dodrziavanie casoveho rozvrhu, efektivne organizovanie zazitkoveho ucenia, maximalne obsiahnutie vybranych tem, s ktorymi sme pracovali, vycerpavajuce odpovede na vyvstavajuce otazky. Pridanou hodnotou je okrem odbornosti aj ich ludska stranka s primeranou mierou empatie, otvorenosti a zmyslom pre humor.

To, ze maju dianie v skupine pod kontrolou demonstrovali priamo pocas vycviku vylucenim clenov, ktori nesplnali pozadovane kriteria kladene na absolventov. Ponukaju nadstandardny individualny pristup aj mimo vycvikovych hodin.Vytvaraju naozaj bezpezne prostredie a atmosferu dovery.

Osobne som si vdaka tomuto vycviku zharmonizovala mnoho tazkosti, o ktorych som ani netusila, ze ma ovplyvnuju. Tym, ze lektori pracovali s nami aj s temami hodnot, ktore nevychadzali z nasich vnutornych tazkosti otvarali nam dvere do casti nasho nevedomia. Zazit rok ucenia sa pod ich facilitaciou bol rozhodne prinosom do mojho sukromneho aj pracovneho smerovania.

Dakujem.

Klaudia T. - absolventka výcviku: Celistvý človek, celistvá rodina, celistvá spoločnosť

 

Na seminár rod. konštelácii som sa dostala na odporúčanie priateľa. Keďže RK – ako metóde som verila, mojim pokusom boli manželia Davidíkovci, ku ktorým chodím už vyše roka a som viac ako spokojná. Nedokážem im  vytknúť jedinú vec. Konkrétne u mňa nastalo mnoho  pozitívnych zmien v samotnom vnímaní života, nastaveniu postojov, vnímaniu okolia  .. nehovoriac o návrate radosti a smiechu v prežívaní každodenných situácii. Úctu si získali už po prvej návšteve, kde  sa snáď ako jediný  venovali každému jednému účastníkovi seminára. /Na seminároch  RK, ktoré som navštevovala predtým bolo  zúčastnených väčší počet ľudí, ako lektorka dokázala zvládnuť, takže to zaváňalo komerciou a nie celkom fér prístupom, pretože na RK ideš s nejakým problémom, a vierou, že sa Ti pomôže./ Po návšteve  môžem konštatovať, že sa mi až zázračne zlepšil problematický vzťah s dcérou /ktorý bol nevyhovujúci  dlhé roky/.  Momentálne je takým, akým nikdy nebol – v pozitívnom slova zmysle. Po 28 rokoch sa mi tiež skultivoval vzťah s manželom a napriek tomu, že sám je maximálne reálny „matematický typ“, navštívil ich aj on s rovnako pozitívnym výsledkom. Dcéra, ktorá ma 28 rokov, a na vlastnej koži vníma pozitívne dôsledky  nášho „nového“ -  vzťahu,  kt. sme roky nedokázali zlepšiť - začala semináre navštevovať sama.  Cez mnoho pozitívnych skúseností som dlho odolávala manželovmu návrhu, aby som riešila týmto spôsobom roky trvajúci  zdravotný problém s chrbticou, sama som argumentovala, že je to doslova fyzický problém, ktorý je bolestivý už roky a ani lekári mi nedokážu pomôcť, napriek tomu som nabrala odvahu a problém naozaj skúsila riešiť  s manželmi Davidíkovcami. Bola by som vďačná aj za jedinú noc bez bolesti, za jedinú noc, kedy by som prespala v ľubovoľnej polohe – momentálne už druhý mesiac prespím celú noc, bez jedinej bolesti a skutočne v akejkoľvek polohe, takže  dnes môžem povedať jedine :

ĎAKUJEM MOC  -  MOC – veľmi si to vážim a som vďačná, že som Vás spoznala.

Megi R. - absolventka výcviku: Celistvý človek, celistvá rodina, celistvá spoločnosť

 

Ahoj Jaro. Chcem ti poďakovať za sobotňajšie dynamiky. Už viem, že neboli posledné. Teším sa na ďalšie. Verím, že sa vám s Ivou podarí vybudovať v Žiline stabilné miesto pre tento druh pomoci. Želám vám aj všetkým, ktorí to potrebujú hodne podpory a úspechov. Tebe hodne úsmevov, aké som na tebe videla po poslednej dynamike prvý krát, čo ťa poznám.

Božka